Milí čtenáři!

S radostí z otevřených knihoven vás rádi přivítáme v obvyklém čase čtvrtek 16 - 18 hodin.

Najdete nás v přízemí obecního úřadu (v obřadní místnosti dočasně proměněné v knihovnu).

Více zde: https://www.velehrad.knihovna.cz/

Milí čtenáři!

Více zde: https://www.velehrad.knihovna.cz/

Milí čtenáři.

S radostí ze znovu otevřených knihoven se na Vás těšíme v obvyklém čase cždy ve čtvtrek v  hodin.

Na podzim jsme vyhlásili výzvu "Soused doporučuje sousedovi".

Podělte se o tip na knížku, která vás zaujala nebo se inspirujte - více na "aktuálně".

V naší knihovně funguje semínkovna.

Můžete si vybrat osivo méně známých druhů rostlin a využít ho na své zahradě. Máte-li přebytky k nabídnutí sousedům, sem s nimi :-)
V případě zájmu mě kontaktujte, osivo vám doručíme nebo vyzvedneme.
knihovna.velehrad@seznam.cz, 777 578 379.
V nabídce např. třapatka, sléz, měsíček, ačokča, laskavec ocasatý, divizna, různé druhy rajčat....kompletní nabídka ke stažení:

Přejeme Vám i v této nelehké době dostatek elánu a inspirace.

Za kolektiv knihovny

Veronika Mergentalová

Co Vám velehradská knihovna standardně nabízí:

Nabízíme Vám přes 2 tisíce knih pro děti i dospělé a každý rok spoustu novinek.

K dispozici jsou také stolní hry (např. Ubongo, Bang!, Osadníci z Katanu a další) - můžete si přijít s kamarády zahrát každý  čvrtek v 16-18 hodin.

Můžete využít i  počítač a internet.

Služby knihovny jsou pro naše občany zdarma.

Přijďte nahlédnout - najdete nás dočasně v prostorách obřadní (nebo volební) místnosti v přízemí budovy obecního úřadu Velehrad.

Standardně ve čtvrtek 16 - 18 hod., v době nouzového stavu po domluvě rozvoz knih nebo nabídky semínkovny.

Aktuální informace najdete pod odkazem "aktuálně", připravované akce pod odkazem "akce".

Těší se na Vás knihovnice Veronika Mergentalová a Eva Kapitánová